خرید پرفکت مانی

۷ بهمن ۱۳۹۹ ۲۳:۵۱:۴۶

پرفکت مانی به عنوان یک روش انتقال پول معتبر و قدیمی، مانند پی پال و وب مانی برای اغلب معامله گران ایرانی شناخته شده است. سهولت استفاده از پرفکت مانی و امکان ایجاد ووچر پرفکت مانی و انتقال سریع و بدون کارمزد دلار پرفکت در این روش، یکی از علل رونق و درخواست خرید و فروش پرفکت مانی است.

خرید پرفکت مانی یا ووچر پرفکت PM
به منظور خرید پرفکت مانی یا فروش آن، بایستی حساب پرفکت مانی داشته باشید. چنانچه از قبل این حساب و کیف پول را ایجاد نکرده اید، از راهنمای افتتاح حساب پرفکت مانی استفاده کنید. چنانچه در پروسه افتتاح حساب و ساخت کیف پول به منظور خرید و فروش پرفکت مانی سوال یا مشکلی وجود داشت، آن را با ما در میان بگذارید تا در سریع ترین زمان نسبت به رفع مشکل اقدام کنیم.

چگونگی خرید پرفکت مانی فوری

شارژ حساب پرفکت مانی با انتقال پول مستقیم یا استفاده از ووچر پرفکت مانی برای دارندگان حساب های پرفکت مانی فراهم شده است. برای خرید و فروش سریع پرفکت مانی در سایت مشهد اکسچنج در ساعات کاری و غیر کاری به صورت اتوماتیک در خدمت شما هستیم.

تبدیل پرفکت مانی

یک روش مطمئن و سریع تبدیل درآمدهای بین المللی یا اصطلاحا دلاری، استفاده از پرفکت مانی است. در صفحه فروش پرفکت مانی در مورد نقد کردن درآمدهای دلاری بیشتر بخوانید.
همچنین یکی از روش های خرید خدمات یا کالا و همچنین شارژ حساب ها و اکانت ها در سرویس دهندگان بین المللی، پول پرفکت مانی است. شما برای شارژ اکانت خود می توانید به طور مستفیم ووچر پرفکت مانی را خریداری کنید و در سیستم مالی سرویس دهنده خود آن را ثبت کنید تا موجودی حساب کاربری شما در سایت مورد نظرتان افزایش پیدا کند. راه دیگر انتقال مستقیم دلار پرفکت مانی (یورو یا دیگر کیف پول های پرفکت) است. برای این منظور ابتدا پرفکت مانی خریداری شده را به کیف پول خود واریز می کنید و سپس با انتقال از کیف پول خود به حساب مقصد و پرداخت هزینه تراکنش نسبتا پایین، به سرعت حساب مورد نظرتان نزد بروکر یا شرکت بین المللی مربوطه شارژ می شود. می توانید با استفاده از خدمات مشهد اکسچنج، در زمان کوتاه و سریع، این کار را با کارمزد پایین انجام دهید.

ارزهای پرفکت مانی

پرفکت مانی تنها محدود به دلار نیست. شما می توانید از ارز دیگری مانند یورو نیز استفاده کنید. همچنین کیف پول شما می تواند از نوع طلا یا بیتکوین نیز باشد.
انواع حساب پرفکت مانی
اشخاص حقیقی می توانند به راحتی افتتاح حساب کنند و صاحب اکانت از نوع شخصی یا Personal شوند. همچنین کسب و کارها و شرکت ها نیز می توانند به عنوان اشخاص حقوقی، فرآیند افتتاح حساب بیزینس Business را انجام دهند.