خرید تتر

۷ بهمن ۱۳۹۹ ۲۳:۲۷:۵۹

چنانچه در بازار ارزهای دیجیتال کار کرده باشید و به خرید یا فروش کریپتو ارزها پرداخته باشید، قطعا نام تتر را شنیده اید و با آن آشنایی کامل دارید. ما در این مقاله به طور خلاصه به معرفی تتر و هر آنچه که برای خرید تتر یا فروش آن نیاز دارید می پردازیم.

خرید تتر Tether یا دلار ارزهای دیجیتال

تتر چیست؟

تتر ارزی ست متفاوت از دیگر ارزهای دیجیتال با این تفاوت عمده که تتر با فرآیند ماینینگ استخراج نمی شود و البته ارزش ثابتی دارد. تتر در معاملات به ارزش ثابت یک دلار در نظر گرفته می شود. بر خلاف دیگر ارزهای دیجیتال رایج مثل بیت کوین و اتریوم که ارزش دلاری شان بسته به شرایط دچار نوسان می شود، یک تتر همواره ارزشی ثابت برابر با یک دلار خواهد داشت. تتر یک ارز دیجیتال پایدار است. پشتوانه ی تتر، دلار آمریکا ست یعنی شرکت ارائه دهنده ی تتر مدعی است به ازای هر تتر، یک دلار در حساب بانکی این شرکت موجود است.

تتر به خاطر این ویژگی هایش بهعنوان مبنایی برای معاملات و خرید و فروش دیگر ارزها مورد استفاده ی گشترده ای قرار می گیرد به طوری که حجم معاملات روزانه آن بالاترین میزان در میان تمامی کریپتو ارزها است. تتر بعد از بیت کوین و اتریوم، جایگاه سومین ارز دیجیتال بزرگ را به خود اختصاص داده است. تتر برای معاملات ارزهای دیجیتال به کار می رود یعنی ابتدا کیف پول خود را با خرید تتر شارژ می کنید و سپس با آن بیت کوین یا هر ارز دیگری را می خرید. هم چنین برای فروش بیت کوین و یا فروش کریپتو ارزهای دیگر هم به همین شکل، در ازای ارز دیجیتال خود، تتر دریافت می کنید و در مرحله بعد، تتر را به دلار تبدیل می کنید.

تتر ارز بسیار با اعتباری است و تمامی سایت هایی که معاملات بیت کوین و غیره را انجام می دهند، از تتر پشتیبانی می کنند و این یک نکته ی مثبت در خرید تتر است.

خرید آسان و سریع تتر

از آنجا که  برای خرید مستقیم بیت کوین و دیگر کریپتو ارزها نیاز به تتر در حساب خود دارید، می توانید از سایت های واسطه  برای خرید تتر استفاده کنید. مشهد اکسچنج سرویس خرید تتر و فروش تتر را برای کاربرانش ارائه می دهد و می توانید در سریع ترین زمان، حساب خود را شارژ کنید. هم چنین در صورتی که مایل به خرید بیت کوین یا فروش بیت کوین و دیگر کریپتو ارزها هستید با ما در ارتباط باشید.